Okna Work zaprasza do sprawdzenia cen okien. Stolarka okienna z pcv, aluminium i drewna.

Księgowość spółek – Przeczytaj żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

Księgowość firm – Przeczytaj żebyś nie żałował – Zaufaj profesjonalistom.

Zapewniamyfachową księgowość spółki z o.o., w zakresie której przeprowadzamydziałania związane z założeniem iprowadzeniem ksiąg handlowych, rozwiązywaniem kwestii podatkowych, doradztwem księgowym jak też podatkowym, sporządzaniem dokumentacji oraz deklaracji podatkowych i inne. Księgowość prowadzona w sposób fachowyorazskrupulatny to najlepszy wybór, który pozwoliPaństwu mieć pod kontrolą finanse własnego przedsiębiorstwa. Zobacz: https://znany-ksiegowy.pl/pomorskie

Nasze usługi księgowe dla przedsiębiorstwoferujemy w 3wariantach – SMART, STANDARD, PREMIUM. Dzięki temu księgowość dla firm zawsze jest prawidłowodopasowana do potrzeb konkretngo przedsiębiorstwa. Zachęcamy do kontaktu – gdy poznamy Państwa potrzeby, dobierzemypakiet, który najlepiej je spełni. Dzięki temu możesz liczyć na księgowość firmy utrzymaną na najwyższym poziomie.


Na księgowość spółki z o.o. składają się następujące usługi oraz czynności:

Analiza umowy /statutu spółki przy jej otworzeniu,

Doradztwo przy otwieraniu spółki z o.o. (w tym, w szczególności podatkowe a także rachunkowe),

Prowadzenie ksiąg handlowych spółek z o.o.,

Prowadzenie ewidencji środków trwałych a także wartości niematerialnych i prawnych,

Obsługa płacowa orazZUS (aktualna obsługa pracownicza),

Sporządzanie deklaracji podatkowych, w tym VAT, PIT, ZUS, VAT JPK,

Sprawozdawczość do urzędu statystycznego GUS oraz banków iinnychorganów,

Sporządzaniecyklicnychsprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, dodatkowe informacje i objaśnienia, zestawienie zmian w kapitale własnym, rachunek przepływów pieniężnych).

Proponujemy3Pakiety usług księgowych. Dodatkowe informacje o wariantach dostępne są na stronie BIURO RACHUNKOWE.

Świadczymy usługi księgowe oraz doradcze z dziedzinybieżącej obsługi księgowej spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. 

Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością  da sięzałożyć już przy minimalnym kapitale zakładowym wynoszącym 5 tys. zł, jednak przed spisaniem umowy spółki powinniśmy przeanalizować kilka kwestii. Są to m.in. takiezagadnienia: Zawrzeć umowę spółki z o.o. w systemie S 24 przez Internet czy wybrać się do notariusza? Czy jako wspólnik spółki z o.o. będę zobowiązany do opłacenia ZUS? Kiedy zgłosić spółkę do VAT? Jaki podatek dochodowy zapłacę? Jak wyliczyćefektywność działalności? Te jakwiele innych zagadnieńprzybliży Ci nasz Zespół księgowy.